Мұғалім аты-жөні: Каримбаева Айгуль Бигамбетовна Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы



бет1/3
Дата05.03.2022
өлшемі282.5 Kb.
#188052
  1   2   3
Байланысты:
361, ГЕОГРАФИЯ 2021 Тест жаңартылған



11 сынып

География




Мұғалім аты-жөні: Каримбаева Айгуль Бигамбетовна

Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы

«С.Сейфуллин атындағы гимназия» КММ



Сабақтың тақырыбы: Латын Америкасының дамушы елдері құрамы, геосаяси жағдайы, саяси картасының қалыптасу кезеңдері, отарлау иеліктері, мемлекеттік құрылымы, елдердің топтары

Сілтеме:

11-сынып оқулығы

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Латын Америкасының дамушы елдері құрамы, геосаяси жағдайы, саяси картасының қалыптасу кезеңдері, отарлау иеліктері, мемлекеттік құрылымы, елдердің топтары туралы білімдерін кеңейту.

Дамытушылық: Латын Америкасы туралы алған білімдерін стратегиялар арқылы өз бетімен жаңа білімдерімен ұштастыру; Тәрбиелік: Латын Америкасының дамушы елдерінің геосаяси жағдайы мен мемлекеттік құрамын сипаттау, салыстыру, ой қорыту арқылы танымдық деңгейін дамыту.



Нәтиже:

Оқушылар Латын Америкасының дамушы елдері құрамы, геосаяси жағдайы, саяси картасының қалыптасу кезеңдері, отарлау иеліктері, мемлекеттік құрылымы, елдердің топтары туралы біледі. Латын Америкасының дамушы елдері туралы ойланады, пікірлеседі мәтіндегі ақпаратты пайдалана отырып, анықтай біледі.

Сабақтың түрі:

Жаңа сабақ (он-лайн сабақ)

Әдіс-тәсілдері:

СТО, АКТ, ЖИГСО-1

Пәнаралық байланыс:

Тарих, биология

Қажетті материалдар

оқулық, географиялық карталар, скотч, маркерлер, постер.

Ұйымдастыру кезеңі 2 мин.

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

  1. Сәлемдесу

  2. Ұйымдастыру

  3. Топқа бөлу

  4. Сабақ барысымен таныстыру.

  5. Бағалау парағын таныстыру.

  6. Балалардың назарын сабаққа шоғырландыру

Сәлемдесу Өздерін ретке келтіру Топқа бөліну Кітап құралдарын, географиялық карталарын, жұмыс дәптерлерін, қалам қарындашын дайындыққа келтіру,

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Сыныпты 3 топқа бөлу, топ басшыларын сайлау.

Топ басшыларының қолына «бағалау парағын» беру. Сабақтың өтілу шартын түсіндіру.

Топтың ережесін құру.

Топтың ережесін жазып қояды.



Оқушылар белсене қатысады.

Оқушылар үш топқа бөлініп сабақ құрылымымен таныстырылады. Әр топтың басшыларының қолдарына «бағалау парағы» беріледі.



  1. топ саяхатшы- географтар

  2. топ тарихшылар

  3. топ саяси шолушылар

М ұғалім жаңа тақырыпқа шығады. Бүгінгі сабақтың мақсаты мен міндеттеріне тоқталады.

Қызығушылықты ояту 2 мин

Латын Америкасы деп аталу себебі неде? Латын Америкасының дамушы елдері туралы өз ойларымен бөліседі.





Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©www.melimde.com 2022
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
Сабақтың тақырыбы
бойынша жиынтық
жиынтық бағалау
Сабақ тақырыбы
Сабақтың мақсаты
ғылым министрлігі
тоқсан бойынша
бағдарламасына сәйкес
бағалауға арналған
Сабақ жоспары
Реферат тақырыбы
жиынтық бағалауға
сәйкес оқыту
арналған тапсырмалар
Қазақстан республикасы
білім беретін
оқыту мақсаттары
бағалау тапсырмалары
рсетілетін қызмет
Жалпы ережелер
жиынтық бағалаудың
республикасы білім
бекіту туралы
тоқсанға арналған
Қазақстан тарихы
Қазақстан республикасының
мерзімді жоспар
арналған жиынтық
қызмет стандарты
болып табылады
арналған әдістемелік
жалпы білім
бағалаудың тапсырмалары
Мектепке дейінгі
оқыту әдістемесі
Қазақ әдебиеті
пәнінен тоқсанға
нтізбелік тақырыптық
Зертханалық жұмыс
Инклюзивті білім
Әдістемелік кешені
республикасының білім
білім берудің
туралы жалпы
Қазақстанның қазіргі
Қысқа мерзімді
Жұмыс бағдарламасы
қазақ тілінде
туралы хабарландыру
қазіргі заман
атындағы жалпы